Юридична компанія «АйЕмПартнерс» заснована у 2000 році та об’єднує команду професіоналів, які здійснюють ефективну та послідовну юридичну діяльність як на українському, так і міжнародному рівні шляхом надання комплексної правової допомоги високої якості.

На сьогоднішній день Юридична компанія «АйЕмПартнерс» об’єднує більше десяти професіоналів, які спеціалізуються на різних галузях права та мають значний юридичний досвід. Також наша компанія співпрацює з науковцями провідних наукових юридичних установ.

Основними пріоритетами діяльності юридичної компанії є надання юридичних послуг в галузі господарського (комерційного) права, корпоративного права та M&A, інвестиційного, податкового, митного, фінансового, страхового, антимонопольного, земельного права, права інтелектуальної власності та в сфері нерухомості. Фахівці юридичної компанії надають ефективно юридичні послуги також і в інших галузях права.

Велику увагу Юридична компанія «АйЕмПартнерс» приділяє правовому супроводженню зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, правовому обслуговуванню іноземних юридичних осіб та громадян іноземних держав, а також надає правову допомогу нашим клієнтам за кордоном.

Юридична компанія «АйЕмПартнерс» тісно співпрацює із юридичними, консалтинговими компаніями та адвокатськими об’єднаннями Італії, Іспанії, Бельгії, Польщі, Словаччини, Чехії та Румунії.

Серед клієнтів компанії є підприємства малого, середнього та великого бізнесу в галузі торгівлі, будівництва, виробництва, надання послуг, банківського та фінансового сектору, державного та комунального секторів економіки, а також приватні підприємці та фізичні особи.

Впродовж усієї своєї діяльності Юридична компанія «АйЕмПартнерс» дотримується етичних традицій та принципів здійснення юридичної діяльності, які у поєднанні з професіоналізмом, постійним самовдосконаленням, знанням і розумінням потреб клієнта, гнучкою ціновою політикою є запорукою успішного та ефективного захисту прав та інтересів наших клієнтів.