Джон Тейлор Гатто пропрацював в американських школах близько 30 років, був навіть кращим вчителем штату Нью-Йорк, а потім став нещадним критиком цієї системи освіти.
У юності він кинув роботу копірайтера у рекламному агентстві на піку кар’єри тому, що побачив безглуздість у гонитві за тим аби впарювати людям те, що їм не дуже потрібно. Одного разу його сусід по квартирі, що працював офіціантом, але отримав ліцензію вчителя і пропрацював у школі один день, сказав “Треба бути безумцем, аби витратити своє життя на викладання” і викинув ліцензію у смітник. На ліцензії не було фотографії і Гатто підібрав папірець і наступного день влаштувався працювати у школу.
“Таких учителів як Ви треба ще пошукати” – невдовзі залишить йому записку учениця, якій він допоможе екстерном здати тести. Саме з її історії почалась його боротьба з системою.
«Прихована історія американської освіти» розповідає про систему шкільного навчання у США та світу від самих її витоків до сьогодення.
Сповідуючи побудову в нашій країні здорового суспільства через якісну освіту, Юридична компанія “АйЕмПартнерс” активно долучилась до видавництва в Україні книги Джона Тейлора Гатто “Прихована історія американської освіти”. Ця книга дає глибоку основу для роздумів щодо забезпечення ефективної освіти наших дітей.